محرمانه خانوادگی

Mahramane Khanevadegi

فصل دوم «محرمانه خانوادگی» در شبکه پنج سیما/ بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج
فصل دوم «محرمانه خانوادگی» در شبکه پنج سیما/ بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج
14 فروردین 1400
0

اولین قسمت فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» به کارگردانی حسین فروتن و تهیه‌کنندگی علی نظری از شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش سایت محرمانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» با تمرکز به ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج، میزبان زوج های جوان می شود. این مجموعه به ازدواج و موضوعات پیرامون ازدواج جوانان در این حوزه می‌پردازد.

بنا بر این گزارش، فصل اول «محرمانه خانوادگی» به موضوع آشنایی تا خواستگاری پرداخت و در
فصل دوم ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج تبیین می کند. زوج‌های جوان مهمان برنامه می‌شوند و در برابر دوربین از دوران نامزدی‌شان می‌گویند. مجری برنامه (ایمان جلیلی)هم سعی می‌کند تا با طرح پرسش‌هایی از خرج و مخارج ازدواج مهمانان سر در بیاورد.

به بیان دیگر برخلاف فصل اول، دوربین، مهمان زوج‌ها نمی‌شود و این زوج‌ها هستند که برای گفت‌وگو به استودیوی «محرمانه خانوادگی» می‌آیند.

«محرمانه خانوادگی» کاری از خانه مستند به نویسندگی سید احسان عمادی و سردبیری محمد جباری و اجرای ایمان جلیلی از شنبه ۱۴ فروردین روزهای شنبه تا جمعه هر شب ساعت ۲۲ به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود و تکرار آن روز بعد ساعت۱۱صبح خواهد بود.

ثبت دیدگاه

شما هم نظرات خود را با ما درمیان بگذارید :

q